Haber Detayı
07 Kasım 2019 - Perşembe 13:30
 
DEĞERLİ Nahçıvan Basına
DEĞERLİ Nahçıvan Basına
- Haberi
   DEĞERLİ Nahçıvan Basına

 Hepinizi buradan öncelikle bana gösterdiğiniz ilgiden dolayı basın yoluyla sizlere bir daha en içtesn sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Türkiye’den daha Nahçıvan’a gelmeden bile benden ilgi ve alakanızı eksik etmeden bana en içten duygularınızla eşlik etmeniz beni hem gururlandırdı, hem de mahçup etti.

İki devlet tek millet duygusu dedikleri sözün sırrı burada saklı olmalıdır. Çünkü beni ailenizden biri sayıp beimle bu kadar alaka kurmanız gurur vericiydi. Eminim kendimi evimden daha çok ev sahibi duygusu htirdi.

Yaptığımız gezdiğimiz tüm eylemleri değerli basınınızda yayınlamanız ayrı bir mütteşekir bende yarattı. Bir mükabele deyip aynı şekilde bizde sizin kadar olmasa elimizden geldiğince siz değerli dostları ve milleti kendi basınımızda haber etmeye devam edeceğiz.

Medeniyetler diyarını gezdiğim o güzel kültür mirası Nahçivan’ı elimden geldiğince layık olduğu şekilde her zaman bahsedeceğim.  Kader ne zaman nasip eder bilmiyorum ama, bir kerede olsa oraları görüp tatmak isterim.

Sizlere ve siz değerli basınınıza ilgi ve alakanızdan dolayı ’’ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM’. Saygı ve selametle kalın.  ‘’MARAĞINIZA GÖRƏ SAĞ OLUN, SİZƏ MİNNƏTDARAM’’

 

Ayten Alkaşı

Serhat Birikim Gazetesi ve Balkan Birikim Gazetesi 

Yayın Müdürü

Kaynak: Editör:
Etiketler: , , , DEĞERLİ, Nahçıvan, Basına,
Yorumlar
Haber Yazılımı Sponsor : Gerçek Bilgiler | ice therapy nedir?